Про комплекс

Житловий комплекс «Подол Градъ» — це дійсно унікальна пропозиція на ринку нерухомості столиці. Комплекс доповнює Подільський район Києва, в якому так гармонійно поєднується історія стародавнього міста і сучасність.

ЖК «Подол Градъ» — це сучасне містечко з малоповерхових цегляних будинків в стилі модерн з нотками романтизму і конструктивізму XIX століття. Це вишукані фасади, просторі планування і розвинена внутрішня інфраструктура. Архітектори продумали планування кожного будинку комплексу до дрібниць, щоб Ви насолоджувалися кожною миттю, проведеною у своїй квартирі .

Проектом передбачено, що будинки будуть розташовуватися на вулицях Гончарна, Воздвиженська, Кожум’яцька і Дігтярна. На перших поверхах будинків за планом — нежитлові приміщення під магазини, банки, аптеки, офіси, спортзали та інші об’єкти соціально-культурного призначення. Територія комплексу буде упорядкована і озеленена відповідно до сучасних стандартів та світових тенденцій.

Житловий комплекс «Подол Градъ» відрізняється вдалим розташуванням відносно культурного надбання столиці та транспортної розв’язки. У пішій доступності — Андріївський узвіз, де завжди так приємно гуляти, насолоджуватися колоритом і атмосферою стародавнього Києва. Крім того, Ви без проблем дістанетесь до станцій метро «Поштова площа» і «Контрактова площа». Для власників автомобілів дістатися до будь -якого місця Києва не складе багато зусиль.

Житловий комплекс «Подол Градъ» — це унікальний проект на ринку нерухомості, який приваблює своїм розташуванням, розвиненою інфраструктурою, архітектурою, стилем, просторим плануванням і особливою атмосферою. Цей комплекс вирізняється з звичного одноманітного сучасного міського пейзажу багатоповерхових будівель. Якщо Ви мріяли жити в сучасному, затишному, престижному і стильному житловому комплексі , то ЖК «Подол Градъ» — це правильний вибір. Інвестуючи в цей комплекс, Ви купуєте якісне, сучасне та комфортне житло .

Початок робіт:
І квартал 2014 року
Закінчення робіт:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 буд.: введено в експлуатацію;
10, 11, 12 буд.: ІII квартал 2018 р.;
13, 14, 15, 16 буд.: ІV квартал 2018 р.;
17, 18, 19, 20, 21 буд.: І квартал 2019 р.