Архітектурні особливості

ЖК «Подол Градъ» — це сучасне містечко з малоповерхових цегляних будинків в стилі модерн з нотками романтизму і конструктивізму XIX століття. Кожен будинок буде гармонійно вписаний в загальну концепцію архітектури району. При проектуванні комплексу були враховані ландшафтні особливості, історична та культурна цінність місцевості.

Кожен будинок комплексу буде побудований за індивідуальним проектом, з урахуванням всіх деталей для комфорту майбутніх мешканців. У комплексі передбачена гостьова парковка і місця для відпочинку. У кожному будинку встановлюються ліфти – фірми «Євроформат»

Ми будуємо житло високої якості та обираємо системи теплоізоляції Бауміт для утеплення ЖК «Подол-Градъ», що забезпечує затишок у приміщенні, комфортну атмосферу в будь-яку пору року, економію енергії на все життя, відсутність містків холоду, захист від цвілі, плісняви, грибків та охорону навколишнього середовища за рахунок зниження викидів CO2. Бауміт – європейський лідер з теплоізоляції фасадів. Всі компоненти цих комплексних систем рішення для утеплення узгоджені за технічними характеристиками та відповідають українським та європейським технічним нормам  ETAG 004.

Для підвищення енергоефективності систем опалення ми використовуємо обладнання світового лідера – компанії Danfoss. На кожному стояку встановлені балансувальні клапани – обладнання, яке дозволяє кожній квартирі отримувати необхідну їй кількість теплоносія. Балансування системи опалення забезпечує відсутність перегріву або недогріву окремих квартир і економію теплової енергії до 10%. На кожному радіаторі встановлені радіаторні терморегулятори – обладнання, яке дає можливість встановити в кожній окремій кімнаті індивідуальну температуру. Температура в приміщенні буде підтримуватися автоматично на заданому рівні, створюючи максимальний комфорт в кожній кімнаті. Крім цього, використання радіаторних терморегуляторів знижує витрати на опалення до 20% за рахунок використання теплоти від зовнішніх джерел тепла: сонця, під час зміни температури повітря на вулиці, теплопритоки від побутових приладів, тепло від людей, що знаходяться в кімнаті.

Компанія Danfoss – світовий лідер в розробці і виробництві регулюючого обладнання для систем опалення. Більше 80-ти років компанія займається вдосконаленням технологій енергозбереження і створенням комфорту для споживачів. Саме завдяки використанню таких технологій ми підвищуємо енергоефективність будинку і забезпечуємо температурний комфорт Вашого проживання в ньому.

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx