Розташування

Житловий комплекс «Подол Градъ» розташувався в історичному місці столиці, в урочищі Гончарі-Кожум’яки у Подільському районі Києва. Цей район відомий, як Воздвиженка і розташовується між горами Поскотінка, Замкова та Пейзажної алеї, паралельно Андріївському узвозу. Новий житловий комплекс розташувався на вулицях Воздвиженська, Гончарна, Дігтярна і Кожум’яцька.

Житловий комплекс «Подол Градъ» розташований в пішій доступності від станції метро «Контрактова площа» і « Поштова площа». Варто відзначити, що в цьому районі також чудові автомобільні розв’язки.

Живучи в ЖК «Подол Градъ» Ви поринете в історію сучасного Києва. Ви будете насолоджуватися красою старовинних будинків і вулиць. Тут гарний парк, який отримав назву «Пейзажна алея» — у Вас буде можливість милуватися видами старого Подолу та Дніпра з висоти Верхнього міста. На Пейзажці (так називають алею місцеві жителі) облаштований дитячий сквер з лавами та казковими котами, красивими фонтанами і химерними скульптурами. Тут одна з стародавніх вулиць Києва — Андріївський узвіз, яка славиться своїм колоритом, тут ви зможете не тільки прогулятися, а й цікаво провести час: на вулиці організовуються свята, художні виставки, фестивалі мистецтв. Сюди приходять послухати вуличних музикантів і подивитися костюмовану виставу під відкритим небом. Також тут розташувалося кілька київських театрів, Ви завжди зможете відвідати культурні заходи.

На вулиці Сагайдачного розташувалася ціла галерея бутиків: це салони хутра, магазини взуття, кафе і ресторани, тут є абсолютно все, що Вам може знадобитися.

Воздвиженка — це той район, життя в якому буде насиченим, яскравим та сповненим позитивними емоціями.

На улице Сагайдачного расположилась целая галерея бутиков: это салоны меха, магазины обуви, кафе и рестораны, здесь есть абсолютно все, что Вам может понадобиться.

Воздвиженка – это тот район, жизнь в котором будет насыщенной и яркой, наполненной положительными эмоциями .